Ataşehir Kuru Temizleme firmamız DRY Ataşehir ilçemizin tüm mahallelerine hizmet vermektedir. Tek yapmanız gereken bize telefonla ulaşmanız. Elbiseleriniz ücretsiz adresinizden alınır itina ile temizlenir ve teslim edilir. Firmamız kuru temizleme haricinde koltuk yıkama, perde yıkama, yerinde halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama işlerini yapmaktadır. Kaliteli hizmet ve yılların verdiği tecrübeyle bizleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Ataşehir Kuru Temizleme Fiyatları

Dry Ataşehir Kuru Temizleme kurulduğu ilk günden beri kaliteye önem vermiş, bu doğrultuda yatırımlarına devam etmiştir. Bunun yanında uygun fiyatlarımız ile de tüketicilerin yanında olmuştur. Günce fiyat listemizi incelemek için tıklayın: https://www.dryatasehir.com/fiyat-listesi/

Rekabetçi fiyatlarımız ile sektöre yön veren firmamız kaliteden asla taviz vermemiştir. Kuru temizleme, halı yıkama, leke çıkarma, stor-zebra perde yıkama, koltuk yıkama hizmetlerini uygun fiyat politikası ile tüketicilerimize ulaştırmaktadır. Hizmetlerimizden uygun fiyata yararlanmak için bize ulaşın:

ataşehir kuru temizleme

Dry Ataşehir® Kuru Temizleme

Dry Ataşehir kurumsal hizmetlerini müşteriye ulaştırmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Kuru temizleme hizmetinde yılların verdiği tecrübeyle profesyonel kuru temizleme hizmeti veriyoruz. Her ürün firmamız güvencesinde temizlenmektedir. Ataşehir’in kuru temizlemecisi olarak çıktığımız bu yolda Ataşehir’in hemen hemen tamamına servis hizmeti ile ulaşmaktayız. Bize iletişim kanallarımızdan ulaşmanız yeterlidir. En kısa zamanda ürünlerinizi alıyor ve zamanında teslim ediyor olacağız.

İstanbul Ataşehir ilçesi son yıllarda hızla gelişmeye devam etmektedir. Palladium, Optimum, Brandium, Novada ve Carrefour gibi bir çok alışveriş merkezini barındırmaktadır. Ayrıca 2019 yılında kapılarını açan Metropol İstanbul ile Ataşehir, Avrupa’nın en yüksek binasına ev sahipliği yapmaktadır. Ataşehir’in bu gelişimi ile paralel olarak hizmet sektörü de hızla gelişmiştir. Kuru temizleme ve halı yıkama alanında faaliyet gösteren Dry Ataşehir® firmamız 2000’li yıllardan beri ilçemize hizmet vermektedir. Hızlı servis, kaliteli hizmet ve daha bir çok ayrıcalıklardan yararlanmak için bize ulaşın.

Ataşehir’de Profesyonel Kuru Temizleme Firması:
Dry Ataşehir®

Kurumsal bir hizmet sunan Dry Ataşehir® müşteri memnuniyeti en yüksek firmalar arasında yerini almıştır. Uzman personel ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile Ataşehirlilerin hizmetindeyiz. Kuru temizlemede önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Kusursuz bir ütüleme, kusursuz bir yıkama en önem verdiğimiz hizmet anlayışıdır. Lekelerde profesyonel çözümler sunan firmamız %90-95 oranında lekelerden kurtulmaktadır. Başlıca kuru temizleme alanındaki hizmetlerimiz şunlardır.

Takım – Elbise Temizleme

Gelinlik Temizleme