Dry Ataşehir Perde Yıkama

Ataşehir perde yıkama hizmeti ile başladığımız perde temizliğinde artık İstanbul geneline yayılan bir servis ağımız ile profesyonel perde yıkama/temizleme hizmeti veriyoruz. Üstelik Dry Ataşehir kalitesi ile tüm hizmetlerimizde olduğu gibi perde yıkama hizmetimizde de garantili temizlik yapmaktayız.

Tek yapmanız gereken telefon numaramıza tıklamak!
0216 313 00 01

Dry Ataşehir olarak öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Yılların verdiği tecrübe ve sizlerin bizlere verdiği destek ve güvenle her geçen gün büyüyerek bu günlere geldik. Ücretsiz servis hizmeti ile perdelerinizi yerlerinden sökerek en kaliteli bir şekilde firmamızda temizleme işlemini yapıyoruz. Aşağıda bir kaç perde çeşitlerinden bahsettik. Perdelerinizin bozulmaması için profesyonel firmalar tarafından temizlenmesi gerekir.

Ataşehir Geneline Servis Hizmetimiz vardır.

ataşehir perde yıkama

Stor perde, tül perde, zebra perde, jaluzi perde gibi hassas perdelerinizi itina ile temizliyoruz. Stor perde, yapısı itibarı ile hassas bir temizlemeden geçmesi gerekir. Evlerinizde bu tür perdelerin temizlemesi başlı başına problemdir. Firmamızda bu iş profesyonelce yapılabilmektedir.

Zebra perde, katlamalı yapısı olduğu için temizlemesi en zor perdelerdir. Zebra perdenin yıkanacağı yer geniş olması gerekmektedir. Evlerimizde böyle bir yer olmadığı için evlerde yıkanamaz. Firmamızda zebra perdeler hijyen bir temizleme işleminden geçmektedir.

Jaluzi perde kırılgan bir yapıya sahiptir. Temizleme işlemi titizlikle yapılması gerekir. Yine bu perde türü için de geniş bir yıkama yeri olması gerekir. Doğal deterjanlarımız ile perdeler deforme olmadan titizlikle temizlenmektedir

Ataşehir’de perde yıkama firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. Profesyonel ve sorunsuz bir perde temizliği için bizi tercih etmeye devam edin. Firmamız hijyen konusunda çok titizdir. Müşteri memnuniyeti ilkesi ile her türlü temizlik hizmeti firmamızda mevcuttur.

stor perde temizleme
zebra perde yıkama