Ataşehir halı yıkama hizmetini profesyonel ve kurumsal hizmet anlayışı ile vermekteyiz. Hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmetiyle önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Kaliteden hiç bir şekilde taviz vermeden halılarınız yıkanmaktadır. Firmamız Ataşehir ve çevre semtlere ücretsiz servis hizmetimiz ile halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Halılarınız ücretsiz olarak servis personelimiz tarafından teslim alınarak, fabrikamızda profesyonel temizlik aşamalarından geçtikten sonra adresinize teslim edilir. 20 yılı geride bırakarak, bu uzun yıllarda kazanmış olduğumuz halı yıkama tecrübesini işimize yansıtarak müşteri memnuniyetini kazanmaktayız.

Ataşehir Halı yıkama
Telefon:
0216 313 00 01

Dry ataşehir halı yıkama

Ataşehir’de Profesyonel Halı Yıkama Hizmeti

Aşağıdaki resimde tesisimizde yıkama aşamasındaki bir halı görülmektedir. Firmamızda halılar tek tek uzman ekip tarafından yıkanmaktadır. Her çeşit halıyı yıkayabilen firmamız tüm hizmetlerinde olduğu gibi bu hizmetinde de garantili yıkama yapmaktadır: Şimdi fabrikamızda halılar hangi aşamalardan geçiyor hep birlikte inceleyelim:

1- Toz Alma İşlemi:

Fabrikamıza gelen halıları öncelikle toz alma işleminden geçiriyoruz. Halının üzerinde bulunan toz kalıntıları açığa çıkarak halı daha hijyen bir şekilde yıkanmaktadır. Toz alma işlemi yapılmayan halılarda hav diplerindeki toz birikintisi çamurlaşarak kalmakta ve kullanım için serildiğinde tekrar açığa çıkmaktadır. Halılar yıkama öncesi mutlaka tozunun alınması gerekir.

2- Otomatik Makinede Yıkama:

Tozu alınan halılar yıkamaya hazır hale gelmiştir. Eğer halıda varsa lekeler, leke çıkarıcı uygulanarak otomatik makinede yıkama işlemine geçilir. Halının her noktası eşit bir şekilde bol şampuanla yıkanmaktadır. Halı fırçalarının yüksekliği ayarlanarak uygun sertlikte halılar yıkanır.

3- Kapalı Odada Kurutma

Yıkanan halılar sıkma makinesinden geçirilerek kapalı odada kurumaya bırakılır. Kapalı odanın en büyük avantajı dış ortamın hava şartlarından (toz, yağmur vs.) etkilenmemesidir. 12 ile 20 saat arasında halılar kuruyarak kullanıma hazır hale gelmektedir.

4- Kalite Kontrol

Yıkanan halılar tek tek kontrol edilir. Varsa leke tekrar leke çıkarma işlemi uygulanır. Kalite kontrolden geçen halılar paketlenir ve servise hazır halde depoya aktarılır. Müşteri ile iletişime geçilerek uygun bir zaman diliminde teslimi yapılır.

Halılarınız ilk günkü gibi temiz ve parlak…

Ataşehir halı yıkama firmaları içinde ilk sıralarda yer alan firmamız hızlı ve temiz bir halı yıkama işi yapmaktadır. Ataşehir’de bulunan adresimizde halılarınız ilk günkü parlaklığına kavuşarak kullanıma hazır hale gelmektedir. Halı temizliğine büyük önem veren Dry Araşehir firması bunu sağlamak için makinelerden, natürel halı yıkama şampuanlarından ve tecrübeli personelden yararlanmaktadır. En iyi halı yıkama makinesini kullanmakta ve en iyi halı şampuanlarını tercih etmektedir. İyi bir halı temizliği için zaten bunlar olmazsa olmazlar arasındadır. Aşağıdaki videoda halıları nasıl yıkadığımızı görebilirsiniz.

Firmamız aldatıcı reklamlara hiç bulaşmadan kendi bünyemizdeki ne varsa birebir onu tüketicilere göstermektedir. Kaliteden taviz vermeden halılarınızı ilk günkü görünümüne kavuşturuyoruz. Bunu yaparken de elimizden gelenin en iyisini hizmetlerimize yansıtıyoruz. İstanbul ili Anadolu Yakasının bir çok semtine ücretsiz servisimiz mevcuttur. İletişim kanallarımızdan biriyle bize ulaşmanız halinde ücretsiz servisimiz halılarınızı adresinizden alarak fabrikamızda yıkama işlemine başlanır. Temiz bir yıkama işleminden sonra kuruyan halılar adresinize ücretsiz servisimiz tarafından teslim edilir.

Ataşehir Tavsiye Halı Yıkama Firması; Dry Ataşehir

ataşehir halı yıkama firması dry ataşehir firma resmi

Firmamız halı yıkama haricinde  Kuru Temizleme, Koltuk yıkama, Perde yıkama, Yerinde Halı yıkama, Yorgan yıkama, battaniye yıkama Hizmetleri vermektedir. Ataşehir’de tavsiye halı yıkama firması olan firmamızın google yorumlarını inceleyebilirsiniz. Kaliteli hizmet ve yılların verdiği tecrübeyle bizleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. İstanbul’un en hızlı gelişmekte olan ilçelerinden Ataşehir ilçesinin en iyi ve en kurumsal halı yıkama firması olarak halılarınız güvenle temizlenmektedir.

Ataşehir Halı Yıkama Fabrikasında Halı Yıkama Süreci:

üsküdar halı yıkama
Halı yıkama işlemi
kapalı kurutma odası