Firmamız 1981 yılında kurulmuş olup uzun yıllar boyunca profesyonel hizmet vermiş ve hızla büyüyen yapılaşmanın gereği olarak Ataşehir’de 2001 yılından itibaren Ataşehir halı yıkama ve kuru temizleme alanlarında sizlere kesintisiz hizmet vermektedir. Hizmet ağımızı genişleterek kuru temizleme, halı yıkama, perde temizleme, koltuk yıkama, terzi tadilat alanlarında da sizlere hizmet vermekteyiz.

Müşteri memnuniyetini ilke edinerek sizlerin de desteği ile bu günlere gelmiş bulunmaktayız.

Halı Yıkama ve Kuru Temizleme İşine Nasıl Girdik?

Baba mesleği olan kuru temizleme ile temizlik sektörüne ilk adımımızı attık. uzun yıllar boyunca Üsküdar’da bulunan Tezal temizlik firmasında çıraklık, kalfalık ve ustalık aşamalarında çalıştık. Gelişen yapılaşmanın sonucunda 2000’li yıllarda Ataşehir’de kendi öz markamız olan Dry Ataşehir markası altında kuru temizleme hizmeti vermeye başladık. Bunun yanında büyük bir açıklığını gördüğümüz Halı yıkama, perde yıkama ve koltuk yıkama hizmetleri ile de hizmet alanlarımızı genişlettik. Yıllardır  Ataşehir’in en iyi en kaliteli kurumsal firması olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Sektöre Neler Sunuyoruz?

Firma olarak öncelikli hedefimiz kaliteden ödün vermeden kurumsal hizmetlerimizi tüketiciye ulaştırmak hedeflerimizin başında yer almaktadır. Bu hizmetleri sunarken de rekabete açık, uygun fiyat yapısı ile de tüketicinin cebini düşünmekteyiz. Halı yıkama, perde temizliği ve giysilerin temizliği sağlığımıza etki eden unsurlardan olduğu için bu işe büyük önem vermekteyiz. Gerek iş yerimiz, gerek yıkama bölümümüz bu iş için özel dizayn edilmiştir.

Aaşehir’in ilk halı yıkama firmalarından birisiyiz.

2000’li yıllar ile birlikte Ataşehir ilçesi hızla gelişmeye başlamış özellikle kentsel dönüşüm yasası ile bu hız zirveye çıkmıştır. Yeni yerleşim alanları ilçeye yabancı tüketicilerin de paralel olarak artmasına neden olmuştur. Bu yıllarda kurulan Dry Ataşehir’de temizlik sektöründeki ihtiyaca cevap veren ilk firmalardan birisi olmuştur. Bu bağlamda Ataşehir’de ilk kurulan halı yıkama firmalarından birisidir.