İçerenköy Halı Yıkama için bizi arayın. Dryataşehir firmamız vermiş olduğu kaliteli hizmet ile Ataşehir halı yıkama fabrikamızda en hijyen koşullarda her türlü halıyı yıkamaktadır. Telefonla bize ulaştığınız andan itibaren halılarınız adresinizden alınır ve fabrikamızda titiz bir temizlik aşamasına sokulur. Bu temizlik aşamasında halılar pırıl pırıl temizlenmiş bir şekilde çıkmaktadır. Kurumaya bırakılan halılar doğal yollarla kuruyarak son kontrolleri yapılır ve paketlenerek servise hazır hale getirilir.

Firmamız Ataşehir ilçesinin tüm mahallelerine hizmet vermektedir. Tek yapmanız gereken bize telefonla ulaşmanız. Firmamız halı yıkama hizmeti haricinde kuru temizleme, koltuk yıkama, perde yıkama, yerinde halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama işlerini de yapmaktadır. Kaliteli hizmet ve yılların verdiği tecrübeyle bizleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz.
Ataşehir’in Lider Halı Yıkama Firması

20 yıllık halı yıkama deneyimimiz ile her çeşit halıyı titizlikle yıkamaktayız. Bildiğiniz gibi piyasada onlarca çeşit halı imal edilmektedir. Her halının yıkama şekli de buna paralel olaral farklılık gösterir. Dry Ataşehir olarak bu halı çeşitlerini sorunsuzca yıkayan nadir firmalardan birisidir. Antika halıdan en modern ipek halıya kadar her çeşit halı firmamız garantisi altında yıkanmaktadır.

02163130001

içerenköy halı yıkama içerenköy halı yıkama