Ihlamurkuyu Halı Yıkama

Ihlamurkuyu halı yıkama hizmetini sizlere Dry Ataşehir kalitesi ile sunuyoruz. Halı yıkama hizmetinde sorun yaşamadan kurumsal bir hizmet almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Halı yıkama işinde 20 yılı bulan tecrübemiz ile her çeşit ve kalitedeki halıyı yıkıyoruz.

Ihlamurkuyu halı temizleme için Dry Ataşehir. Firmamız Ataşehir ilçesinin tüm mahallelerine hizmet vermektedir. 5 seneyi bulan Ataşehir’deki hizmetimiz ile geniş bir servis ağına ulaşmış bulunuyoruz. Dry Ataşehir, halı yıkama, kuru temizleme haricinde koltuk yıkama, perde yıkama, yerinde halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama işlerini yapmaktadır. Kaliteli hizmet ve yılların verdiği tecrübeyle bizleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Ihlamurkuyu halı yıkama

Ümraniye‘in en hızlı gelişen semti diyebiliriz. Ihlamurkuyu halı yıkama hizmeti almak isteyen sakinler, çoğu zaman bulamamakta ve internete yönelmektedir. Firmamız Ataşehir’de 5 yıldır zirvede yer alan ilk 2 firmadan birisi konumundadır. Bu başarımızda elbette tüm hizmetlerimizde kaliteye verdiğimiz önem ön plana çıkmaktadır. Halı haricinde koltuk ve perde yıkama hizmetlerimiz de bu hizmetleri toplu almak isteyen müşterilerimiz açısından da avantaja dönüşmektedir. Aşağıda hizmetlerimiz ile alakalı görselleri ve en altta da halı yıkama hizmetimize ait videoyu bulabilirsiniz. Şimdi bizi ayarabilirsiniz: 0216 313 00 01

batı ataşehir halı yıkama
üsküdar halı yıkama
batı ataşehir halı temizleme