Cemil meriç halı yıkama hizmetini profesyonel ve kurumsal hizmet anlayışı ile vermekteyiz. Hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmetiyle önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Kaliteden hiç bir şekilde taviz vermeden halılarınız yıkanmaktadır. Firmamız Ümraniye ve çevre semtlere ücretsiz servis hizmetimiz ile halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Halılarınız ücretsiz olarak servis personelimiz tarafından teslim alınarak, fabrikamızda profesyonel temizlik aşamalarından geçtikten sonra adresinize teslim edilir. 20 yılı geride bırakarak, bu uzun yıllarda kazanmış olduğumuz halı yıkama tecrübesini işimize yansıtarak müşteri memnuniyetini kazanmaktayız.

Cemil meriç Halı yıkama
Telefon: 0216 313 00 01

Dry ataşehir halı yıkama

Cemil meriç’de Profesyonel Halı Yıkama Hizmeti

Aşağıdaki resimde tesisimizde yıkama aşamasındaki bir halı görülmektedir. Firmamızda halılar tek tek uzman ekip tarafından yıkanmaktadır. Her çeşit halıyı yıkayabilen firmamız tüm hizmetlerinde olduğu gibi bu hizmetinde de garantili yıkama yapmaktadır.

Halılarınız ilk günkü gibi temiz ve parlak…
Cemil meriç halı yıkama firmaları içinde ilk sıralarda yer alan firmamız hızlı ve temiz bir halı yıkama işi yapmaktadır. Ataşehir’de bulunan adresimizde halılarınız ilk günkü parlaklığına kavuşarak kullanıma hazır hale gelmektedir. Halı temizliğine büyük önem veren Dry Araşehir firması bunu sağlamak için makinelerden, natürel halı yıkama şampuanlarından ve tecrübeli personelden yararlanmaktadır. En iyi halı yıkama makinesini kullanmakta ve en iyi halı şampuanlarını tercih etmektedir. İyi bir halı temizliği için zaten bunlar olmazsa olmazlar arasındadır. Aşağıdaki videoda halıları nasıl yıkadığımızı görebilirsiniz.

Firmamız aldatıcı reklamlara hiç bulaşmadan kendi bünyemizdeki ne varsa birebir onu tüketicilere göstermektedir. Kaliteden taviz vermeden halılarınızı ilk günkü görünümüne kavuşturuyoruz. Bunu yaparken de elimizden gelenin en iyisini hizmetlerimize yansıtıyoruz. İstanbul ili Anadolu Yakasının bir çok semtine ücretsiz servisimiz mevcuttur. İletişim kanallarımızdan biriyle bize ulaşmanız halinde ücretsiz servisimiz halılarınızı adresinizden alarak fabrikamızda yıkama işlemine başlanır. Temiz bir yıkama işleminden sonra kuruyan halılar adresinize ücretsiz servisimiz tarafından teslim edilir.