Dry ataşehir Halı Yıkama, Göztepe halı yıkama ve temizleme hizmetini garantili olarak yapmaktadır. Kadıköy halı yıkama hizmetini tüm ilçeye ve çevre ilçelere hızlı, güvenli ve profesyonel şekilde sunan DryAtaşehir’in hizmeti hakkında bilgiler yer alıyor.
Dry Ataşehir olarak İstanbul Ataşehir ilçesine profesyonel halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Hızlı, kaliteli ve güler yüzlü halı yıkamacısı olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Kaliteden hiç bir şekilde taviz vermeden halılarınız yıkanmaktadır. Firmamız Ataşehir ve çevre semtlere ücretsiz servis hizmetimiz ile halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Halılarınız ücretsiz olarak servis personelimiz tarafından teslim alınarak, fabrikamızda profesyonel temizlik aşamalarından geçtikten sonra adresinize teslim edilir. 20 yılı geride bırakarak, bu uzun yıllarda kazanmış olduğumuz halı yıkama tecrübesini işimize yansıtarak müşteri memnuniyetini kazanmaktayız.

Göztepe’de Profesyonel Halı Yıkama Hizmeti

Aşağıdaki resimde tesisimizde yıkama aşamasındaki bir halı görülmektedir. Firmamızda halılar tek tek usta tarafından yıkanmaktadır. Her çeşit halıyı yıkayabilen firmamız tüm hizmetlerinde olduğu gibi bu hizmetinde de garantili yıkama yapmaktadır.

göztepe halı yıkama

göztepe halı temizleme

Videoda fabrikamızda halının yıkanması işlemi görülmektedir.