Kadıköy halı yıkama hizmetini kurumsal yapısı ile Dry Ataşehir kalitesi ile sunuyoruz. Her çeşit halınız firmamız garantisi altında yıkanmaktadır. Tek yapmanız gerekn bize ulaşmak, gerisini Dry Ataşehir sorunsuz bir şekilde yapmaktadır.

Kadiköy halı yıkama hizmeti için 0216 313 00 01 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz. Firmamız Kadiköy ilçesinin tüm mahallelerine hizmet vermektedir. Tek yapmanız gereken bize telefonla ulaşmanız.

Kadıköy’de halı yıkama

Firmamız bu sektörde 20 yıla yakın hizmet vermektedir. Kadıköy de hizmet sahamızda yer almaktadır. Servis araçlarımız ile ücretsiz olarak adresinizden alınan halılar fabrikamızda yıkanmakta ve mis gibi temizlenmiş şekilde teslim edilmektedir. Aşağıdaki resimlerde fabrikamızda yıkanan halılar ve kuruma aşamasındaki halılar görülmektedir. En alttaki videoyu izlemenizi öneririz. Videoda ise halının yıkanma işlemi detaylı olarak görülmektedir.

Firmamız kuru temizleme haricinde koltuk yıkama, perde yıkama, yerinde halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama işlerini yapmaktadır. Kaliteli hizmet ve yılların verdiği tecrübeyle bizleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

kadıköy halı yıkama

kadıköy halı temizleme

kadıköyde halı yıkama