Dry Ataşehir, Ümraniye halı yıkama hizmetini profesyonel ve kurumsal hizmet anlayışı ile vermekteyiz. Hızlı, kaliteli ve güler yüzlü hizmetiyle önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.

Kaliteden hiç bir şekilde taviz vermeden halılarınız yıkanmaktadır. Firmamız Ümraniye ve çevre semtlere ücretsiz servis hizmetimiz ile halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Halılarınız ücretsiz olarak servis personelimiz tarafından teslim alınarak, fabrikamızda profesyonel temizlik aşamalarından geçtikten sonra adresinize teslim edilir. 20 yılı geride bırakarak, bu uzun yıllarda kazanmış olduğumuz halı yıkama tecrübesini işimize yansıtarak müşteri memnuniyetini kazanmaktayız.

Ümraniye Halı yıkama
Sipariş hattı: 0216 313 00 01

Dry ataşehir halı yıkama

Ümraniye’de Profesyonel Halı Yıkama Hizmeti

Aşağıdaki resimde tesisimizde yıkama aşamasındaki bir halı görülmektedir. Firmamızda halılar tek tek usta tarafından yıkanmaktadır. Her çeşit halıyı yıkayabilen firmamız tüm hizmetlerinde olduğu gibi bu hizmetinde de garantili yıkama yapmaktadır. Ümraniye halı yıkama hizmeti için şimdi bizden ücretsiz teklif alabilirsiniz.

Halılarınız ilk günkü gibi temiz ve parlak…
Ümraniye halı yıkama firmaları içinde ilk sıralarda yer alan firmamız hızlı ve temiz bir halı yıkama işi yapmaktadır. Ümraniye’de bulunan adresimizde halılarınız ilk günkü parlaklığına kavuşarak kullanıma hazır hale gelmektedir. Halı temizliğine büyük önem veren Dry Araşehir firması bunu sağlamak için makinelerden, natürel halı yıkama şampuanlarından ve tecrübeli personelden yararlanmaktadır. En iyi halı yıkama makinesini kullanmakta ve en iyi halı şampuanlarını tercih etmektedir. İyi bir halı temizliği için zaten bunlar olmazsa olmazlar arasındadır. Ancak bir çok firma bunu gözardı ederek iş yapmaya çalışmaktadır. Firma olarak bu tür kişileri iyi ayırt etmenizi öneririz. Aldatıcı reklamlarla maalesef tüketicileri kandırmayı başarabilmektedir. Aşağıdaki videoda halıları nasıl yıkadığımızı görebilirsiniz.

Firmamız aldatıcı reklamlara hiç bulaşmadan kendi bünyemizdeki ne varsa birebir onu tüketicilere sunmaktayız (yukarıdaki videoda görüldüğü gibi). Kaliteden taviz vermeden halılarınızı ilk günkü görünümüne kavuşturuyoruz. Bunu yaparken de elimizden gelenin en iyisini hizmetlerimize yansıtıyoruz. İstanbul ili Anadolu Yakasının bir çok semtine ücretsiz servisimiz mevcuttur. İletişim kanallarımızdan biriyle bize ulaşmanız halinde ücretsiz servisimiz halılarınızı adresinizden alarak fabrikamızda yıkama işlemine başlanır. Son sistem yıkama sisteminden sonra kuruyan halılar adresinize ücretsiz servisimiz tarafından teslim edilir.

Ümraniye Tavsiye Halı Yıkama Firması;
Dry Ataşehir

ataşehir halı yıkama firması dry ataşehir firma resmi

Firmamız halı yıkama haricinde  Kuru Temizleme, Koltuk yıkama, Perde yıkama, Yerinde Halı yıkama, Yorgan yıkama, battaniye yıkama Hizmetleri vermekteyiz. Kaliteli hizmet ve yılların verdiği tecrübeyle bizleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz.
İstanbul’un en hızlı gelişmekte olan ilçelerinden Ümraniye ilçesinin en iyi ve en kurumsal halı yıkama firması olarak halılarınız güvenle temizlenmektedir.