Ataşehir’de kuru temizleme, halı yıkama, koltuk yıkama ve perde temizleme hizmetleri veren firmamız ücretsiz servis hizmeti ile yıllardır bu sektörde yer almaktadır. Ataşehir’in hızla gelişmesiyle kuru temizleme ve halı yıkama firması ihtiyacı doğmuştur. 2000 li yıllarda Ataşehir’de yerimizi açmış bulunmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin de desteği ile her geçen gün servis ağımızı genişleterek bu günlere gelmiş bulunmaktayız. Gelişen teknolojiye tam olarak ayak uydurarak gün geçtikçe daha da büyümekteyiz.

Dry Ataşehir'de yıkanmış bir halıyı güvenle kullanabilirsiniz

Ataşehir’de Halı Yıkama

2008 yılında ilçe olan Ataşehir, Anadolu Yakasının neredeyse en hızlı modernleşen ilçesidir diyebiliriz. Ağaoğlu konutları, Varyap Meridian, Metropol İstanbul ve en önemlisi de İstanbul Finans Merkezi Ataşehir’de bulunmaktadır. Bu kadar hızlı gelişen bir ilçede profesyonel hizmet vermek elbette kurumsal bir yapıyı gerektirir. Netice olarak Dry Ataşehir kurumsal yapısı ile Ataşehir’de halı yıkama hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş tecrübeli personellerimiz çalışmaktadır. Firmamız teknoloji harikası kuru temizleme makineleri, halı yıkama makineleri ve toz alma makinelerinin son modellerini kullanmaktadır. Firmamıza verdiğiniz ürünler son teknoloji ile hiç bir deformasyona uğramadan temiz bir şekilde sizlere teslim edilir.

Ataşehir’de kuru temizleme

Firmamız Dry Ataşehir kuru temizleme işine 1980’li yıllarda tanışmış ve bu işin en ince ayrıntısına kadar uygulamalı olarak öğrenmiş ve 2000’li yıllarda Ataşehir’de kuru temizleme hizmeti vermeye başlamıştır. En değerli giysileriniz Dry Ataşehir firma garantisi altında temizliği yapılmaktadır. Ceket, takım, elbise, abiye … aklınıza gelebilecek tüm giysi çeşitlerini firmamıza emanet edebilir, uygun fiyatlarımız ile gerçek temizliğin tadını çıkarabilirsiniz.

Dry Ataşehir kuru temizleme

Firmamız İstanbul Profesyonel halı yıkamacılar derneği ve İstanbul kuru temizleme odası üyesidir. Ayrıca yeni kurulan http://www.halitemizlemeciler.com/ temizlik sitesi üyesidir. Ayrıca firmamız Tezal ortak kuruluşudur.