Dry Ataşehir firması olarak kozyatağı bölgesine halı yıkama hizmeti vermekteyiz. 313 00 01
Kozyatağı halı yıkama için bizi arayın. Kozyatağı’da halı yıkama için tek adres Dry Ataşehir.

Firmamız Kozyatağı semtinin tüm mahallelerine hizmet vermektedir. Tek yapmanız gereken bize telefonla ulaşmanız.

Halılarınız ve Elbiseleriniz ücretsiz adresinizden alınır itina ile temizlenir ve teslim edilir. Firmamız kuru temizleme haricinde koltuk yıkama, perde yıkama, yerinde halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama işlerini yapmaktadır. Kaliteli hizmet ve yılların verdiği tecrübeyle bizleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Halı Yıkama Kozyatağı

Dry Ataşehir olarak İstanbul  Kadıköy ilçesine profesyonel halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Hızlı, kaliteli ve güler yüzlü halı yıkamacısı olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Kozyatağı halı yıkama kaliteden hiç bir şekilde taviz vermeden halılarınız yıkanmaktadır. Firmamız Ataşehir ve çevre semtlere ücretsiz servis hizmetimiz ile halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Halılarınız ücretsiz olarak servis personelimiz tarafından teslim alınarak, fabrikamızda profesyonel temizlik aşamalarından geçtikten sonra adresinize teslim edilir. 20 yılı geride bırakarak, bu uzun yıllarda kazanmış olduğumuz halı yıkama tecrübesini işimize yansıtarak müşteri memnuniyetini kazanmaktayız.

Aşağıdaki resimde tesisimizde yıkama aşamasındaki bir halı görülmektedir. Firmamızda halılar tek tek usta tarafından yıkanmaktadır. Her çeşit halıyı yıkayabilen firmamız tüm hizmetlerinde olduğu gibi bu hizmetinde de garantili yıkama yapmaktadır.

kozyatağı halı yıkama kozyatağı halı yıkama