Dry Ataşehir kurumsal yapısı ile İstanbul halı yıkama hizmeti vermektedir. Geniş bir servis ağına sahip olan firmamız aşağıda listesini verdiğimiz gölgelerde profesyonel hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz arasında halı yıkama, koltuk yıkama ve perde yıkama hizmetleri de vardır.

İstanbul’da halı yıkama

Halı yıkama kimi zaman o kadar içinden çıkılmaz hal alır ki bunu en iyi derneğimizin halı yıkama şikayet sayfasında görebilirsiniz. Sayfayı kısaca göz atarsanız bu konunun ne kadar mühim bir konu olduğunu direkt tüketicilerin ağzından öğrenebilirsiniz. Firmamız bu güne kadar hiç bir müşteriyi mağdur etmemiş güler yüzlü hizmeti ile çalışmıştır.İstanbul’da halı yıkama firması bulmak için kendinizi yormayın. Arayın kurumsal hizmetin tadını çıkarın. İstanbul’da halı yıkama için tek adres Dry Ataşehir.

Firmamız İstanbulun tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Tek yapmanız gereken bize telefonla ulaşmanız.

Elbiseleriniz ücretsiz adresinizden alınır itina ile temizlenir ve teslim edilir. Firmamız kuru temizleme haricinde koltuk yıkama, perde yıkama, yerinde halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama işlerini yapmaktadır. Kaliteli hizmet ve yılların verdiği tecrübeyle bizleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

İstanbul Halı Yıkama Servis Ağımız

Ataşehir
Kadıköy
Üsküdar
Ümraniye
Esenler
Güngören
Bakırköy
Fatih

istanbul halı yıkama