Dry kelime olarak kurulamak, kurutmak, kuru, susuz, susamış suyu çekilmiş gibi anlamlara gelen ingilizce bir kelimedir. Ülkemizde ise kuru temizleme kelimeleri ile hemen hemen özdeşleşmiş bir kelimedir. Kuru temizleme sektörüne ismini yazdırmış firmaların başında dry kelimesi gelmektedir. Hatta dry kelimesi ile başlayan firmalar, kuru temizleme sektöründe öncü kuruluşları bile geride bırakmıştır.

Dry kelimesi kuru temizleme sektöründe markalaşmıştır. Hal böyle olunca Ataşehirde kuru temizleme hizmeti veren firmamız da bu işi profesyonel olarak yaptığı için Dry Ataşehir ismini markalaştırmış ve patentini almıştır.

Kuru temizleme hayat akışının çok hızlı olması ve vaktimizin gün geçtikçe daha değerli olması sebebiyle hayatımıza girmiştir. Haftalık olarak saatlerce ütünün başında geçirdiğimiz vakti daha değerli işlerle değerlendirebiliriz. Firmamız uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalıştığı için çok cüzi miktarlarla kuru temizleme hizmeti vermektedir. Siz değerli zamanlarınızda gönlünüzce vakit geçirirken uygun fiyat ile biz kuru temizleme hizmeti vermekteyiz.

Dry Ataşehir firmamız Ataşehir’in 2000’li yılalrdan itibaren hızla gelişmesiyle kuru temizleme konusunda yeterince hizmet alamaması sonucu şimdiki yeri olan Şerifali Mahallesinde kurulmuştur. Temiz bir hayat geçirmeniz için canla başla çalışıyoruz.

Dry Ataşehir Firma Resmi