Dry Ataşehir firması olarak bostancı bölgesine halı yıkama hizmeti vermekteyiz. 0216 313 00 01
Bostancı halı yıkama şimdi Dry Ataşehir kalitesi ile telefonun ucunda. Bostancı’da halı yıkama için tek adres Dry Ataşehir.

Firmamız Bostancı semtinin tüm mahallelerine hizmet vermektedir. Tek yapmanız gereken bize telefonla ulaşmanız.

Elbiseleriniz ücretsiz adresinizden alınır itina ile temizlenir ve teslim edilir. Firmamız kuru temizleme haricinde koltuk yıkama, perde yıkama, yerinde halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama işlerini yapmaktadır. Kaliteli hizmet ve yılların verdiği tecrübeyle bizleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Aşağıdaki resimde tesisimizde yıkama aşamasındaki bir halı görülmektedir. Firmamızda halılar tek tek usta tarafından yıkanmaktadır. Her çeşit halıyı yıkayabilen firmamız tüm hizmetlerinde olduğu gibi bu hizmetinde de garantili yıkama yapmaktadır.
bostancı halı yıkama

Ataşehir halı yıkama firmaları içinde ilk sıralarda yer alan firmamız hızlı ve temiz bir halı yıkama işi yapmaktadır. Ataşehir’de bulunan adresimizde halılarınız ilk günkü parlaklığına kavuşarak kullanıma hazır hale gelmektedir. Halı temizliğine büyük önem veren Dry Araşehir firması bunu sağlamak için makinelerden, natürel halı yıkama şampuanlarından ve tecrübeli personelden yararlanmaktadır. En iyi halı yıkama makinesini kullanmakta ve en iyi halı şampuanlarını tercih etmektedir. İyi bir halı temizliği için zaten bunlar olmazsa olmazlar arasındadır. Ancak bir çok firma bunu gözardı ederek iş yapmaya çalışmaktadır. Firma olarak bu tür kişileri iyi ayırt etmenizi öneririz. Aldatıcı reklamlarla maalesef tüketicileri kandırmayı başarabilmektedir.

Firmamız bu tür aldatıcı reklamlara hiç bulaşmadan kendi bünyemizdeki ne varsa birebir onu tüketicilere sunmaktayız. Kaliteden taviz vermeden halılarınızı ilk günkü görünümüne kavuşturuyoruz. Bunu yaparken de elimizden gelenin en iyisini hizmetlerimize yansıtıyoruz. İstanbul ili Anadolu Yakasının bir çok semtine ücretsiz servisimiz mevcuttur. İletişim kanallarımızdan biriyle bize ulaşmanız halinde ücretsiz servisimiz halılarınızı adresinizden alarak fabrikamızda yıkama işlemine başlanır. Son sistem yıkama sisteminden sonra kuruyan halılar adresinize ücretsiz servisimiz tarafından teslim edilir. Alttaki videoda fabrikamızda halı yıkama işlemi görülmektedir.

üsküdar halı yıkama