Batı Ataşehir koltuk yıkama hizmetini Dry Ataşehir kalitesi ile almak ister misiniz? Şimdi bizi arayabilirsiniz: 0216 313 00 01

Hizmetlerimiz arasında koltuk yıkama hizmeti de vardır. Ataşehir’in Batı Ataşehir mahallesinde profesyonel koltuk temizleme hizmeti için bizi arayabilirsiniz. Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcut iken, bu sistemde öncelikle; koltuklarınızı güçlü vakum makinasıyla vakumlanıp tozdan arındırılır, daha sonra koltuğun kumaşına göre hazırladığımız özel şampuanlarla koltuğun kumaş kaplı her yeri köpüklenir. Köpüklenmiş olan koltuk fırçalanır. Var olan lekeler bu fırçalama sayesinde çıkartıldıktan sonra, kumaşta kalan şampuan koltuk yıkama makinası sayesinde vakumlanarak giderilir bir nevi durulama işlemi yapılır.

Batı Ataşehir’de koltuk yıkama

Daha sonra sıcak hava üfleyicisisi yardımı ile koltuk kumaşının cinsine göre belli süre ile koltuğa sıcak hava üflenir, bu sayede koltukdaki var olan ıslaklık giderilerek nemi alınır. Daha sonra koltukta var ise ahşap veya deri yüzeyler temizlenip parlatılır.
Eviniz veya işyeriniz havadar bir konumdaysa gün içinde koltuklarınız kullanıma hazır hale gelmektedir. Alttaki resimlerde hizmetimize ait kareler görülmektedir. En altta da koltuk yıkama ile ilgili videomuz yer almaktadır.

batı ataşehirde koltuk yıkama

batı ataşehir koltuk yıkama