Dry Ataşehir, Bağdat Caddesi halı yıkama hizmetini hızlı ve güven içinde sunan kurumsal bir firmadır, hizmetimizin ayrıntıları bu sayfada
Bağdat Caddesi Halı Yıkama için şimdi bizi arayabilirsiniz. Dry Ataşehir Bağdat Caddesi halı yıkama hizmetini hızlı ve zamanında teslim avantajı ile tüm Kadıköy ilçesine sunmaktadır. Kaliteye verdiğimiz önem ile kurulduğumuz ilk günden itibaren büyük bir müşteri kitlesine ulaştık. Bunun en büyük desteği de kaliteli hizmet anlayışımızdır.

Bağdat Caddesi’de halı yıkama

Bağdat Caddesi halı yıkama için bize ulaşmanız yeterlidir. Firmamız Ataşehir, Kadıköy ve Üsküdar ilçelerinde profesyonel halı temizleme hizmeti vermektedir. Halılarınız ücretsiz adresinizden alınır itina ile temizlenir ve teslim edilir. Firmamız kuru temizleme haricinde koltuk yıkama, perde yıkama, yerinde halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama işlerini yapmaktadır. Kaliteli hizmet ve yılların verdiği tecrübeyle bizleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Alttaki resimlerde halı yıkama aşamaları görülmektedir. Özellikle el dokuma halılarınız el makinelerinde yıkanmaktadır. En alttaki videoda ise halının komple yıkama aşamaları görülmektedir.